İletişim tüm sorularınız için

Kalite Yönetim Sistemi

Kalite Yönetim Sistemimiz, girdi ürün kalitesinden başlayarak prosesin her aşamasında gerekli olan ölçüsel, fonksiyonel ve görsel kontrollerin "kalite yerinde üretilir" felsefesi ile uyumlu olarak yapılan işin standartlaştırılması ve pokayoke uygulamalarıyla hatasızlaştırmayı hedef almaktadır.

Laboratuvarlarımız

Yüksek kalite beklentilerinizi karşılamak ve satış sonrasında minimum problemle karşılaşmanız adına; laboratuvarlarımız, ürün kalitesini sağlamak için termal, mekanik, optik ve 3D ölçüm kapasitesine sahiptir. Bu amaçla ürün kapasitesine özel termal çevrim kabini, iklimlendirilmiş vibrasyon test cihazı, fotometrik ölçüm cihazları ve 3D ölçüm cihazı vardır.

Sertifikalarımız

FARBA'da iş güvenliği , çevre ve enerji duyarlılığı tüm işlerimizden önde gelmektedir. Bunun için ulusal ISO 14001, OHSAS 18001 ve ISO 50001 belgelerine sahibiz.

FARBA olarak kalite yönetim sistemimiz ISO 9001: 2015 ve IATF 16949:2016 gibi ulusal ve uluslararası belgelere sahip olarak süreçlerimizin birbirleriyle ilişkileri ve sürekli gelişimlerini hedef almaktadır.

Bilgi güvenliği yönetim sistemi ISO 27001 ile tüm paydaşlarımızın bilgi güvenliğini sağlamaktayız.

Ford Otosan tarafından birinci seviye tedarikçilere verilen Q1 belgesine sahibiz.